جستجو
  • فروشگاه
  • تماس‌با‌ما
  • دمومحصولات
  • سوالات‌متداول
× Send

بیشتر با یسناپارس آشنا شوید!

بهبود عملکرد سازمان خود را با راهکار های یسناپارس تجربه کنید.

داستان یسناپارس

شرکت تحقیق و توسعه یسنا پارس در سال 1383 با مأموریت ارائه راهکارهای مدیریتی مبتنی بر دانش و فناوری روز به عنوان یک مؤسسه فناور مستقر در پارک علم و فناوری خراسان فعالیت‌های خود را آغاز نمود. شرکت یسنا پارس با تشکیل تيم‌های کاری چند تخصصی و توسعه همکاری با اساتيد دانشگاه‌های معتبر کشور و مشاورین برجسته، موفق شده است فعالیت‌های پژوهشی و اجرایی گسترده‌ای در راستای شناسایی، طراحی و استقرار سیستم‌های نوین مدیریتی که بیشترین تأثیر در تعالی عملکرد سازمان‌ها داشته باشد را عملیاتی نموده و به سرانجام برساند.
ما تلاش نموده ایم در حوزه های مدیریت استراتژیک، مدیریت عملکرد،مدیریت پروژه، مدیریت فرآیند، مدیریت منابع انسانی، هوش تجاری و هوش مصنوعی متمرکز شده و با ارئه آموزش های تخصصی، خدمات مشاوره، تحلیل سیستم، تولید محتوا، تولید نرم افزار و استقرار و پشتیبانی سیستم، مجموعه کاملی از خدمات مورد نیاز برای استقرار نظام های مدیریتی را فراهم آوریم تا مشتریان کلیه نیازهای خودرا در یک بسته مدیریتی دریافت نمایند.

پخش ویدیو

آمار و ارقام درباره ما چه می گویند؟

1 +
سال تجربه کاری در ارائه راهکارهای مدیریتی مبتنی بر دانش مدیریت و فناوری‌های جدید نرم‌افزاری
1 +
مشتریان شامل وزارتخانه‌ها، دستگاه‌های اجرایی ملی و استانی، بانک‌ها، دانشگاه‌ها، صنایع، شرکت‌ها و ...
1 +
نفر، کاربران محصولات نرم افزاری (مدیریت استراتژیک، مدیریت عملکرد، مدیریت پروژه، هوش تجاری و ...)

یسناپارس در گذر زمان

با گذشت نزدیک به 20 سال از تأسیس با رویکرد ارائه راهکارهای مدیریتی مبتنی بر فناوری، محصولات نرم افزاری متنوعی را  تولید و پروژه های مدیریتی زیادی را با موفقیت مستقر نموده  و گواهینامه ها و مجوزها، افتخارات علمی و اجرایی متعددی را کسب کرده ایم.

راه اندازی دپارتمان Data Mining

راه اندازی دپارتمان منابع انسانی

ارزش های یسنا پارس

ما فرهنگ سازمانی و باورهای خود را بر اساس ارزش های ذیل ترسیم نموده ایم تا بر پایه آنها، اجرای همه پروژه ها، تصمیمات و عملیات شرکت هدایت و رهبری شود. ارزش های محوری یسنا پارس اصول اعتقادی دیرپا و اساسی ما جهت معنا دادن به رشد و شکوفایی مدیران و کارکنان ما است.

ارائه محصولات و خدمات در کلاس جهانی

ما همواره در تمامی اقدامات اجرایی شرکت، از الگوها و استانداردهای معتبر بین المللی به عنوان مبنا استفاده می کنیم تا مشتریان از اعتبار و کیفیت محصولات و خدمات اطمینان حاصل نمایند.

 تمرکز بر ایجاد ارزش‌های پایدار برای مشتریان

روابط ما با مشتریان بر اساس ایجاد ارزش و رضایت مشتری استوار است، ما همواره تلاش می کنیم که بهترین روش را جهت خدمت به مشتریان انتخاب کنیم تا ارزش های پایدار برای آنها ایجاد شود.

 نیاز و خواسته مشتری همواره در صدر اولویت‌ها

اولویت اجرای کلیه برنامه ها و فعالیت های جاری شرکت، بعد از رسیدگی و انجام خواسته ها و نیازمندی های مشتریان ما است.

 امانت‌داری، رازداری و حفاظت از اطلاعات مشتریان

همه کارکنان و تیم های ما موظف به حفظ و نگهداری از اطلاعات مشتریان بوده و نهایت امانت داری و راز داری در این خصوص مد نظر دارند.

 خلاقیت و نوآوری در کلیه امور در راستای کاهش زمان و هزینه

با به کارگیری خلاقیت های تیمی، ما همواره مفاهیم و شیوه های جدید در محصولات و خدمات را برای کاهش زمان، هزینه و افزایش کیفیت به کار می گیریم. 

 تأکید بر ارتقای سطح توانمندی‌های فردی، اجتماعی و تخصصی کارکنان

مسیر رشد و توسعه کارکنان ما به طور پیوسته رصد می شود تا موفقیت های فردی و گروهی را تضمین شود.

ما اینجا یک خانواده ایم

بهترین ها با ما هستند، مدیران و کارکنان یسنا پارس در قالب یک خانواده بزرگ، با هم مسیر رشد و موفقیت شرکت را رقم زده اند. در خانواده ما احترام متقابل، تلاش گروهی، مسئولیت پذیری،  خلاقیت و نوآوری، سرلوحه همه امور است.

در تیم ما همیشه یک جای خالی برای تخصص شما داریم!

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن