جستجو
  • فروشگاه
  • تماس‌با‌ما
  • دمومحصولات
  • سوالات‌متداول
× Send

پاسخ سوالات متداول شما!

سوالات رایج کاربران یسناپارس :

کارشناسان و مشاورین شرکت یسناپارس نیاز شما در تمام سازمان ها و اصناف را بررسی نموده و نرم افزار تخصصی هر فرآیند، که قابلیت انعطاف و سفارشی سازی با نیازهای سازمان شما را داشته باشد ارائه خواهند داد.

محتوای تخصصی و اختصاصی در پیاده سازی فرآیندهای تخصصی و نرم افزارهای مدیریتی از چالش های اصلی سازمان ها در اجرا میباشد. ما این چالش را با ارائه محتوا حل میکنیم و صرفا ابزار یا قالب تهی به شما ارائه نمی دهیم. پس از پیاده سازی نیز تیم پشتیبانی یسناپارس در خدمت مشتریان خواهد بود.

با بررسی نیاز سازمان شما با فرآیندها و شرایط فعلی و تطبیق آن با فرآیندهای استاندارد، بهینه ترین راهکار را به شما پیشنهاد میکنیم. در تمامی مراحل پیاده سازی و حل چالش های اجرایی تا رسیدن به نتایج نهایی در کنار شما خواهیم بود.

ارائه راهکار به دو صورت منتورینگ و مشاوره تخصصی به صورت نفر ساعت و یا تولید کامل محتوا توسط تیم متخصص یسناپارس صورت می گیرد

این نوع کسب و کارها می توانند به صورت بهره برداری زمانی و فقط برای یک دوره محدود، از سامانه های یسناپارس روی سرور شرکت با هزینه پایین استفاده نمایند و در صورت دریافت نتیجه مطلوب و دلخواه نسبت به خرید سامانه اقدام نمایند.

شرکت یسناپارس در هیچ کجای کشور نمایندگی نداشته و فقط دفتر تهران با حضور همکاران تحلیل و پشتیبانی فعال می باشد.

در صورت نیاز مشتری خدمات آموزشی در حوزه تخصصی شرکت ( حوزه امور مدیریتی ) به صورت آنلاین و حضوری ارائه می گردد. گواهینامه معتبر فنی حرفه ای نیز پس از انجام دوره ارائه خواهد گردید.

سامانه های یسناپارس محدود به هیچ مدل خاصی نبوده و پس از بررسی تخصصی نیاز مشتری، بر حسب نیاز بومی سازی می گردد.

بله محصولات تسما دارای گواهی امنیتی افتا محصول و پشتیبانی می باشند.

شما می توانید با کمک ماژول مدیریت پشتیبانی و تدارکات مپ از خدمات اداره انواع انبارها با پراکندگی جغرافیایی، مدیریت خرید و تدارکات، کنترل ورود و خروج کالاها و وضعیت اموال و دارایی‌های ثابت استفاده نمائید.

نیاز به راهنمایی بیشتری توسط کارشنان ما دارید؟

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن