جستجو
  • فروشگاه
  • تماس‌با‌ما
  • دمومحصولات
  • سوالات‌متداول
× Send

نرم افزار مدیریت عملکرد کارکنان

ابزاری منعطف برای ارزیابی عملکرد تمامی پرسنل بر اساس مدل بومی آن سازمان

نرم افزار مدیریت عملکرد کارکنان تسما بهترین راهکار در پاسخ به نیازهای شما در نظارت بر عملکرد مدیران و کارکنان و هدایت آنها به سوی بهبود عملکرد است. این نرم افزار تحت وب بر اساس مدل های علمی نظام مدیریت عملکرد، کلیه ابعاد آن را پشتیبانی می نماید و ابزاری کارآمد برای اندازه گیری و کنترل مستمر عملکرد کارکنان در جهت تحقق اهداف و عوامل کلیدی موفقیت سازمان و بهبود کیفیت در تصمیم گیری هاست.
با این نرم افزار مدیران می توانند کارکنان را رتبه بندی نموده و برنامه های بهبود عملکرد، توانمندسازی کارکنان و پرداخت مبتنی بر عملکرد و … را بر اساس آن اجرا نمایند. نرم افزار مدیریت عملکرد کارکنان تسما تصویر واضحی از عملکرد کارکنان را فراهم نموده و در تصمیم گیری درباره آنها کمک می کند. به کمک نرم‌افزار مدیریت عملکرد کارکنان تسما،  هریک از پرسنل ابتدا از انتظارات مدیران مافوق خود مطلع شده تا فعالیت‌های قابل انجام در طول دوره ارزیابی را با آن تطبیق دهد. سپس داده‌ها، شواهد و مستندات عملکردی خود را در حین دوره یا پایان دوره ارزیابی در سامانه بارگذاری می‌نماید.

 

پخش ویدیو
امکانات متنوع برای نیازهای متفاوت

برای درخواست نسخه دموی نرم افزار مدیریت عملکرد کارکنان تسما کلیک کنید!

پاسخی جامع به نیازهای شما

نرم‌افزار مدیریت عملکرد کارکنان تسما فرایندهای ارزیابی عملکرد کارکنان را بر اساس مدل‌های علمی معتبر و همچنین مدل‌های بومی مورد نظر سازمان‌ها عملیاتی می‌کند. این نرم‌افزار محدود به ماهیت کسب و کار سازمان‌ها نیست و همچنین محدود به مدل‌های ارزیابی نبوده و امکان استفاده از چندین مدل مورد نیاز  یا چند روش ارزیابی عملکرد را به طور هم زمان دارد.

انعطاف در تعریف فرم های ارزیابی

فرم های ارزیابی را با تعریف شناسنامه محورها، شاخص ها، زیر شاخص ها و داده های عملکردی و تعیین اوزان و روابط آنها و دسترسی به تنظیمات متنوع در نمایش عناصر فرم برای کاربران ایجاد نمایید.

تعیین سناریوی ارزیابی عملکرد

شیوه گردآوری اطلاعات و مستندات هر یک از شاخص ها و داده های فرم ارزیابی، مراحل اعتبار سنجی اطلاعات گردآوری شده توسط ارزیابان، زمان بندی مراحل ارزیابی و سایر تنظیمات کاربردی جهت اجرای سناریوی مورد نظر را تعیین نمایید.

تنوع در شیوه گردآوری داده های عملکردی

به سادگی مشخص کنید که هر یک از داده های عملکردی را از چه منبعی گردآوری خواهید کرد. از بانک های اطلاعاتی، از کانونهای ارزیابی، از واحدهای مسئول یا از خود ارزیابی شوندگان.

اعتبارسنجی چند مرحله ای داده ها

داده های عملکردی خام گردآوری شده از منابع مختلف، نیاز به بررسی و اعتبار سنجی دارند، با تعریف فرایندهای ارزیابی داده ها و مستندات عملکردی را توسط افراد صلاحیت دار در چند مرحله اعتبار سنجی کنید.

نظارت بر حسن اجرای فرایند ارزیابی

مسئول ارزیابی می بایست مطمئن شود تا فرایندهای ارزیابی مطابق برنامه به طور دقیق اجرا می شود. با ابزارهای متنوع ارائه شده بر وضعیت پیشرفت هر یک از فرایندهای ارزیابی نظارت کنید.

گزارشات عملکردی متنوع تحلیلی

پس از اعتبار سنجی اطلاعات عملکردی، نتایج ارزیابی را توسط گزارشات تحلیلی متنوع با فیلتر نمودن فیلدهای مورد نظر در اختیار ارزیابی شوندگان و سایر مدیران و تصمیم گیران سازمان با اعمال سطوح دسترسی قرار دهید.

دسترسی های مفید برای شروع هرچه سریعتر

شرکت یسناپارس از سال 1383 با هدف اثرگذاری و بهبود کیفیت مدیریت سازمانی کسب‌وکارهای مختلف شروع به فعالیت کرد و اکنون با نزدیک به 20 سال تجربه، در حوزه مدیریت عملکرد، مدیریت استراتژیک، مدیریت منابع انسانی، مدیریت پروژه و مدیریت فرآیندها در گستره ایران بزرگ به ارائه راهکارهای نوین مشغول است.

مشاهده دموی آنلاین نرم افزار به همراه مشاور متخصص و پاسخ به سوالات و درخواست های شما.

انطباق نیاز های خود با ویژگی ها و مزیت های نرم افزار مدیریت استراتژیک تسما با مشاهده تور نمایشی نرم افزار

مذاکره با یکی از اعضای تیم فروش در خصوص دریافت پیشنهاد فنی، زمانبندی و مبلغ استقرار نرم افزار

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن

فرم درخواست دمو نرم افزار مدیریت عملکرد کارکنان

برای دریافت دموی محصول لطفا فرم زیر را تکمیل نمائید.