جستجو
  • فروشگاه
  • تماس‌با‌ما
  • دمومحصولات
  • سوالات‌متداول
× Send

نرم افزار داشبورد مدیریتی

ابزاری است برای پیداکردن دید کامل و تصویری واضح از سازمان برای تحلیل دقیق ، تصمیم‌گیری و مدیریت بهتر

داشبورد مدیریتی، معیارها و اطلاعات کلیدی را به صورت گرافیکی و قابل فهم نمایش می‌دهد. مدیران می‌توانند با استفاده از این داشبورد، به سرعت تصمیمات تاکتیکی و استراتژیک را بر اساس اطلاعات قابل اعتماد بگیرند. این داشبوردها به تیم‌ها کمک می‌کنند تا پیشرفت و موفقیت معیارهای شرکت را پیگیری کنند و مدیران را در تصمیم‌گیری‌های مبتنی بر داده‌ها یاری می‌دهند. این ابزار ‌به شما کمک می‌کند وضعیت جاری کسب و کار خود را به روشی مناسب، ساده و قابل فهم درک کنید.
داشبوردهای مدیریتی، شامل نمودارها، تصاویر، جداول و داده‌های عددی هستند که به مدیران ابزارهای مهمی را فراهم می‌کنند تا در فرآیندهای مدیریتی استفاده کنند و عملکرد سازمان را بهبود بخشند. داشبوردها امکان می‌دهند تا مدیران بر اساس اهداف تجاری آینده تصمیماتی بگیرند و با استفاده از تحلیل داده‌ها و شاخص‌های عملکرد کلیدی (KPIها)، بهبودهای لازم را در پروژه‌ها و استراتژی‌ها اعمال کنند.

امکانات متنوع برای نیازهای متفاوت

برای درخواست نسخه دموی نرم افزار نرم افزار داشبوردساز مدیریتی کلیک کنید!

پاسخی جامع به نیازهای شما

قدرتمند در عین حال آسان برای استفاده

کاوش در داده‌های خود را با نرم‌افزار ما بدون کد نویسی و کوِئری‌های پیشرفته تجربه کنید.

اتصال به هر نوع پایگاه‌داده

نرم‌افزار ما قادر به اتصال منابع داده متنوع را داراست ، از جمله پایگاه داده‌های رابطه ای ، سرویس‌های ابری و همچنین فایل‌های Excel و CSV

انعطاف‌پذیری و گستردگی

کاربران می‌توانند از طریق افزونه‌ها و پلاگین‌ها قابلیت‌های جدید را به سیستم اضافه کنند و نرم‌افزار را با توجه به نیاز‌های خود سفارشی‌کنند.

بصری سازی و داشبورد‌های غنی

نرم افزار ما یک برنامه وب هوشمند تجاری مدرن و آماده برای سازمان است و دارای گزینه‌هایی است که کاوش و تجسم داده‌های خود را برای کاربران آسان می‌کند و امکان ترسیم بیش از 50 نمودار در آن وجود دارد از نمودارهای دایره‌ای ساده گرفته تا نمودارهای جغرافیایی و سری زمانی و …

معماری مدرن

نرم‌افزار ما سبک و بسیار مقیاس‌پذیر است و از قدرت زیرساخت داده موجود شما بدون نیاز به لایه دیگری استفاده می‌کند.

امنیت و سطح دسترسی

کاربران می‌توانند به صورت دقیق نقش‌ها و سطوح دسترسی را تعریف کنند و کنترل کنند که هرکاربر چه نوع اطلاعاتی را می‌تواند مشاهده و ویرایش کند.

محصولات و خدمات مرتبط

دسترسی های مفید برای شروع هرچه سریعتر

شرکت یسناپارس از سال 1383 با هدف اثرگذاری و بهبود کیفیت مدیریت سازمانی کسب‌وکارهای مختلف شروع به فعالیت کرد و اکنون با نزدیک به 20 سال تجربه، در حوزه مدیریت عملکرد، مدیریت استراتژیک، مدیریت منابع انسانی، مدیریت پروژه و مدیریت فرآیندها در گستره ایران بزرگ به ارائه راهکارهای نوین مشغول است.

مشاهده دموی آنلاین نرم افزار به همراه مشاور متخصص و پاسخ به سوالات و درخواست های شما.

انطباق نیاز های خود با ویژگی ها و مزیت های نرم افزار مدیریت استراتژیک تسما با مشاهده تور نمایشی نرم افزار

مذاکره با یکی از اعضای تیم فروش در خصوص دریافت پیشنهاد فنی، زمانبندی و مبلغ استقرار نرم افزار

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن

فرم درخواست دمو نرم افزار داشبوردساز مدیریتی

برای دریافت دموی محصول لطفا فرم زیر را تکمیل نمائید.