جستجو
  • فروشگاه
  • تماس‌با‌ما
  • دمومحصولات
  • سوالات‌متداول
× Send

نرم افزار مدیریت پروژه مپ

پروژه های خودرا یکپارچه و با دید وسیع از همه ابعاد مدیریت کنید.

نرم افزار مدیریت پروژه مپ به مدیران پروژه کمک می کند تا به راحتی کلیه فرآیندهای مربوط به تحویل به موقع پروژه ها را مدیریت و کنترل کنند و از انحرافات قبل از وقوع آنها آگاه شوند.
 در این نرم افزار ابتدا مقدمات و برآوردهای کلی پروژه ثبت می گردد؛ سپس ساختار شکست، برنامه های زمانی،جزئیات هریک از فعالیت ها اعم از مجریان،منابع هزینه ها … تعیین می شود. در ضمن اجرا مجریان داده های واقعی را ثبت می کنندو داشبوردها و گزارشات  بلادرنگ، مدیران را در پایان از نحوه عملکرد و کیفیت اجرا مطلع می سازند.
پلتفرم مدیریت پروژه مپ بدون محدودیت در تعداد و نوع پروژه‌های قابل تعریف، بستر لازم برای کاربری تعداد نامحدود از عوامل پروژه اعم از کارفرما، پیمانکاران، مدیران پروژه، ناظرین پروژه و مجریان پروژه را فراهم می‌کند. بر همین اساس نرم‌افزار مدیریت پروژه مپ را می‌توان در مدیریت یک یا تعدادی پروژه مستقل به صورت همزمان و یا مدیریت زیرپروژه‌های وابسته به یک پروژه واحد به کار گرفت.

پخش ویدیو
امکانات متنوع برای نیازهای متفاوت

برای درخواست نسخه دموی نرم افزار مدیریت پروژه مپ کلیک کنید!

پاسخی جامع به نیازهای شما

یکی از عوامل مهم موفقیت در هر پروژه، ایجاد زبان مشترک بین تمام عوامل پروژه و اطمینان از اجرای صحیح و به موقع کارها است. لذا استقرار یک نظام جامع و عملیاتی مدیریت پروژه مبتنی بر استانداردهای رایج می‌تواند با ایجاد این امکان، مدیران پروژه را در اجرا و پیشبرد اهداف پروژه یاری نموده و یک نظام هماهنگ و یکپارچه ایجاد کند. 

افزایش کارایی پروژه از همه جوانب

تمامی فرآیند های کاری پروژه های خودرا  از آغاز تا پایان به صورت یکپارچه و شفاف  رصد نمایید تاگلوگاه ها و شکاف ها را در هربخش خیلی زود شناسایی کنید.

کنترل وضعیت پروژه در یک نگاه

در سه سطح پورتفولیو، پروژه و فعالیت، داشبورد هاگزارش وضعیت و کیفیت اجرا پروژه را ارائه می دهند تادر هر لحظه همه چیز در کنترل شما باشد.

ثبت زمان هر فعالیت

به کمک قابلیت ردیابی زمان تمامی فعالیت های انجام شده توسط مجریان ثبت می گرددو شما از اینکه زمان به چه کارهایی اختصاص می یابد،آگاه می شوید.

تطابق با نیاز کسب وکار شما

گردش کار در مپ طوری تحلیل شده تا کسب وکار ها با برنامه ها و سلسله مراتب های  متفاوت  بتوانند برای مدیریت پروژه های  خود از آن استفاده نمایند.

جلوگیری از اتلاف هزینه و منابع

هزینه ها و منابع چه پیش بینی شده و چه مصرفی تاسطح فعالیت قابل ردیابی می باشند، و شما می توانید به نحوه اختصاص منابع وبودجه نظارت کنید در نتیجه از انحرافات با خبرمی شوید و از خروج پروژه از محدوده موردنظر آن جلو گیری می شود..

دسترسی آسان به مستندات

در هر زمان که مایل به بررسی اسناد پروژه و فعالیت ها باشید به سادگی می توانید در محل مشخص به آن دسترسی پیدا کنید.

دسترسی های مفید برای شروع هرچه سریعتر

شرکت یسناپارس از سال 1383 با هدف اثرگذاری و بهبود کیفیت مدیریت سازمانی کسب‌وکارهای مختلف شروع به فعالیت کرد و اکنون با نزدیک به 20 سال تجربه، در حوزه مدیریت عملکرد، مدیریت استراتژیک، مدیریت منابع انسانی، مدیریت پروژه و مدیریت فرآیندها در گستره ایران بزرگ به ارائه راهکارهای نوین مشغول است.

مشاهده دموی آنلاین نرم افزار به همراه مشاور متخصص و پاسخ به سوالات و درخواست های شما.

انطباق نیاز های خود با ویژگی ها و مزیت های نرم افزار مدیریت استراتژیک تسما با مشاهده تور نمایشی نرم افزار

مذاکره با یکی از اعضای تیم فروش در خصوص دریافت پیشنهاد فنی، زمانبندی و مبلغ استقرار نرم افزار

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن

فرم درخواست دمو نرم افزار مدیریت پروژه

برای دریافت دموی محصول لطفا فرم زیر را تکمیل نمائید.