جستجو
  • فروشگاه
  • تماس‌با‌ما
  • دمومحصولات
  • سوالات‌متداول
× Send
بررسی مدیریت عملکرد کارکنان در هر سازمانی از اهمیت بسزایی برخورد هست و تنها زمانی کاربردی هست که به صورت اصولی انجام گیرد . فرآیند مدیریت عملکرد سیستماتیک همانطور که فواید بسیاری را به همراه دارد ، چالش هایی هم به همراه دارد که برخی از چالش های مدیریت عملکرد را می توان پیش از اجرا از بین برد
به گزارش روابط عمومی شرکت دانش بنیان یسناپارس، به مناسبت فرا رسیدن ولادت حضرت علی (ع)، روز مرد و مقام پدر مراسمی در شرکت یسناپارس، با حضور مدیرعامل و اعضا محترم شرکت برگزار شد.
همزمان با سالروز میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و به مناسبت روز زن مراسم تجلیل از بانوان شرکت یسناپارس توسط مدیرعامل واعضا شرکت برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت یسنا پارس، در راستای تعامل آموزشی و اعطای مجوز مهارت‌آموزی در محیط کار واقعی نشستی در دفتر مرکزی شرکت، باحضور جناب آقای ابوالفضل خبازی، معاون محترم آموزش پژوهش و برنامه ریزی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان رضوی_ جناب آقای حسن اکرامیان رئیس مرکز مهارت‌های پیشرفته ارم_ سرکار خانم مریم مشایخان، رئیس مرکز خواهران نجمه مشهد و کارشناسان آموزشی صورت گرفت.
نشست معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری با شرکت های فناور و دانش بنیان خراسان
تندیس و لوح شرکت دانش بنیان برتر فناور در نخستین جشنواره ملی سرآمد به شرکت تحقیق و توسعه یسناپارس اهدا شد
نخستین دورهمی شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان اقتصاد دیجیتال با همکاری پردیس فناوری اطلاعات و ارتباطات پارک علم و فناوری خراسان در محل سالن اجتماعات هتل بهمن برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت یسناپارس، در روز دوشنبه 20 آذر 1402، جناب آقای محمد جوینده،مدیر محترم برنامه و بودجه و جناب آقای محمد ابوئی،رئیس محترم اداره برنامه و بودجه شرکت صنایع مس ایران از مجموعه یسناپارس بازدید به عمل آوردند.
بازدید تیم فناوری اطلاعات شرکت توزیع برق مشهد از شرکت یسناپارس.به گزارش روابط عمومی شرکت تحقیق و توسعه یسناپارس، جمعی از مدیران و کارشناسان فنی واحد فناوری و اطلاعات شرکت توزیع برق مشهد به منظور بررسی و پیاده سازی محصولات شرکت یسناپارس از دفتر مرکزی این شرکت بازدید کردند .
پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن