جستجو
  • فروشگاه
  • تماس‌با‌ما
  • دمومحصولات
  • سوالات‌متداول
× Send

مدیریت فرآیندهای کسب و کار

در دنیای پویای کسب و کار امروز، مدیریت فرآیندها نه تنها یک الزام، بلکه یک ابزار بی‌نظیر برای ایجاد ارتباط موثر با بازارها و بهبود عملکرد سازمان‌هاست. راهبردی که از تداوم تغییرات در محیط کسب و کار بهره می‌برد، به سازمان‌ها امکان می‌دهد که مسیر خود را در جهت بازدهی بیشتر و رشد پایدار هدایت کنند.

مدیریت فرآیندهای کسب و کار Business Process Management  یا  (BPM) یک رویکرد سازمانی است که به بهبود و بهینه‌سازی فرآیندهای عمده کسب و کار یک سازمان می‌پردازد. این رویکرد از تعامل میان افراد، فناوری و فرآیندها برای بهبود عملکرد کلی سازمان بهره می‌برد. مدیریت فرآیندهای کسب و کار شامل مراحلی چون شناسایی، توصیف، اجرا، نظارت، بهبود و اندازه‌گیری فرآیندها می‌شود. این رویکرد به کمک ابزارها و فرایندهای تحلیلی متنوع، مانند مدل‌سازی فرآیندها، شناسایی نقاط ضعف، بهبودهای پیشنهادی و پیگیری عملکرد، به سازمان‌ها کمک می‌کند تا بازدهی بیشتر با هزینه‌های کمتر را حاصل کرده و به یک سازمان چابک تر و قابل اعتمادتر تبدیل شوند.

امکانات متنوع برای نیازهای متفاوت

برای درخواست مشاوره خدمت مدیریت فرآیندهای کسب و کار کلیک کنید!

پاسخی جامع به نیازهای شما

مدیریت فرآیند کسب و کار(BPM) در واقع مجموعه‌ای از فعالیت‌هاست که توسط یک گروه همکار به منظور دستیابی به هدفی واحد اجرایی می‌شوند. این فعالیت‌ها در راستای تحقق اهداف کسب و کار  طراحی و اجرا می‌شوند

بهبود بهره وری سازمانی

با طراحی مدل بومی ارزیابی عملکرد، شما می توانید معیارهایی که عملکرد کلی کسب و کارتان را نمایان نموده و تصویری شفاف از وضعیت عملکرد واحدهای سازمانی را نشان دهد، داشته باشید.

تطبیق به سرعت با تغییرات بازار

اگر عملکردها با استراتژی های سازمان همسو نباشد، اهداف محقق نخواهد شد.داشتن مدل ارزیابی بومی به قرار گرفتن عملکردها در راستای اهدافتان کمک شایانی خواهد کرد.

کاهش هزینه ها

بخش مهمی از عملکرد کسب و کار را مأموریت ها و وظایف اصلی آن شکل می دهد. بنابراین مدل بومی ارزیابی شما می بایست حداکثر انطباق را با مأموریت های کلیدی سازمانی تعریف شده داشته باشد.

حفظ و ارتقاء کیفیت محصولات و خدمات

یکی از بخش های مورد توجه طراحی مدل بومی ارزیابی عملکرد، داده های عملکردی مرتبط با معیارهای ارزیابی است. بر این اساس فرایند گردآوری داده ها در مرحله استقرار مدل بومی شما ساده تر خواهد بود.

سازمان‌دهی بهتر و تعیین وظایف دقیق

فرایند ارزیابی عملکرد بدون بهره گیری از مدل ارزیابی متناسب پیچیده و کم دقت خواهد بود. با طراحی مدل بومی ارزیابی، می توانید ضمن ساده سازی فرایندهای ارزیابی بر دقت نتایج آن نیز بیفزایید.

ارتقاء تجربه مشتری

مجهز شدن به مدل بومی ارزیابی، گزارشات عملکردی را ساختار یافته نموده و به شما کمک می کند عملکرد کسب و کارتان را از وجوه مختلف مورد تحلیل و بررسی قرارداده و تصمیمات بهتری برای بهبود بگیرید.

دسترسی های مفید برای شروع هرچه سریعتر

شرکت یسناپارس از سال 1383 با هدف اثرگذاری و بهبود کیفیت مدیریت سازمانی کسب‌وکارهای مختلف شروع به فعالیت کرد و اکنون با نزدیک به 20 سال تجربه، در حوزه مدیریت عملکرد، مدیریت استراتژیک، مدیریت منابع انسانی، مدیریت پروژه و مدیریت فرآیندها در گستره ایران بزرگ به ارائه راهکارهای نوین مشغول است.

با همراهی یک متخصص مدیریت عملکرد، خدمات طراحی مدل ارزیابی عملکرد را مرور  نموده و سؤالات و  درخواست های خود را مطرح نمایید.

با یکی از اعضای تیم فروش ما در خصوص دریافت پیشنهاد فنی، زمانبندی  و مبلغ استقرار نرم افزار مذاکره نمایید.

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن

فرم درخواست مشاوره خدمات مدیریت فرآیندهای کسب و کار

جهت درخواست مشاوره خدمات، فرم زیر را تکمیل نمائید.