جستجو
  • فروشگاه
  • تماس‌با‌ما
  • دمومحصولات
  • سوالات‌متداول
× Send

تحلیل و پیاده سازی نرم افزارهای تحت کلود

داشتن مدل ارزیابی عملکرد بومی مبتنی بر اصول علمی و نیازهای سازمانی اولین گام در استقرار نظام مدیریت عملکرد است.

استفاده از یک مدل ارزیابی بومی به این دلیل است که با توجه به اینکه هر کسب و کاری فرهنگ خاص خودش را دارد، استفاده از یک مدل عمومی و استاندارد ممکن است از تفاوت های فرهنگی، قوانین و اولویت های داخلی صرف نظر کند و همین مسئله باعث شود عملکرد سازمان به درستی ارزیابی نشود.
استفاده از یک مدل ارزیابی بومی به شرکت ها کمک می کند با توجه به فرهنگ و قوانین محلی، عملکرد خود را بهبود ببخشند و با استفاده از بهترین روش ها و استراتژی ها در کسب و کار خود موفقیت بیشتری داشته باشند. 

امکانات متنوع برای نیازهای متفاوت

برای درخواست مشاوره خدمت تحلیل و پیاده سازی نرم افزارهای تحت کلود کلیک کنید!

پاسخی جامع به نیازهای شما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد

شفاف شدن معیارهای عملکردی

با طراحی مدل بومی ارزیابی عملکرد، شما می توانید معیارهایی که عملکرد کلی کسب و کارتان را نمایان نموده و تصویری شفاف از وضعیت عملکرد واحدهای سازمانی را نشان دهد، داشته باشید.

همسو شدن عملکرد با استراتژی ها

اگر عملکردها با استراتژی های سازمان همسو نباشد، اهداف محقق نخواهد شد.داشتن مدل ارزیابی بومی به قرار گرفتن عملکردها در راستای اهدافتان کمک شایانی خواهد کرد.

حداکثر انطباق با مأموریت های سازمانی

بخش مهمی از عملکرد کسب و کار را مأموریت ها و وظایف اصلی آن شکل می دهد. بنابراین مدل بومی ارزیابی شما می بایست حداکثر انطباق را با مأموریت های کلیدی سازمانی تعریف شده داشته باشد.

سهولت در گردآوری داده های عملکردی

یکی از بخش های مورد توجه طراحی مدل بومی ارزیابی عملکرد، داده های عملکردی مرتبط با معیارهای ارزیابی است. بر این اساس فرایند گردآوری داده ها در مرحله استقرار مدل بومی شما ساده تر خواهد بود.

بهبود فرایند ارزیابی عملکرد

فرایند ارزیابی عملکرد بدون بهره گیری از مدل ارزیابی متناسب پیچیده و کم دقت خواهد بود. با طراحی مدل بومی ارزیابی، می توانید ضمن ساده سازی فرایندهای ارزیابی بر دقت نتایج آن نیز بیفزایید.

افزایش کیفیت گزارشات عملکردی

مجهز شدن به مدل بومی ارزیابی، گزارشات عملکردی را ساختار یافته نموده و به شما کمک می کند عملکرد کسب و کارتان را از وجوه مختلف مورد تحلیل و بررسی قرارداده و تصمیمات بهتری برای بهبود بگیرید.

دسترسی های مفید برای شروع هرچه سریعتر

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود

با همراهی یک متخصص مدیریت عملکرد، خدمات طراحی مدل ارزیابی عملکرد را مرور  نموده و سؤالات و  درخواست های خود را مطرح نمایید.

با یکی از اعضای تیم فروش ما در خصوص دریافت پیشنهاد فنی، زمانبندی  و مبلغ استقرار نرم افزار مذاکره نمایید.

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن

فرم درخواست مشاوره خدمات تحلیل و پیاده سازی نرم افزارهای تحت کلود

جهت درخواست مشاوره خدمات، فرم زیر را تکمیل نمائید.