جستجو
  • فروشگاه
  • تماس‌با‌ما
  • دمومحصولات
  • سوالات‌متداول
× Send

تدوین/ بازنگری برنامه استراتژیک

با تدوین برنامه استراتژی هدف‌ها و راهبردهای خود را بهبود داده و به صورت مؤثرتری از منابع سازمان بهره‌برداری کنید. این فرآیند به سازمان شما این امکان را می‌دهد تا در محیط رقابتی پویا و تغییرپذیر موفق تر باشید.

تدوین استراتژی نیاز حیاتی هر کسب ‌و کاری محسوب می شود. هر شرکتی برای آغاز یک مسیر جدید و حرکت به سمت ناشناخته‌ها نیازمند نقشه‌ی راهی است که آن را استراتژی یا راهبرد می‌نامیم. استراتژی کسب و کار  مشخص می کند، هدف از ایجاد یک کسب و کار چیست، این هدف چگونه محقق خواهد شد و از چه طریقی به درآمدزایی می رسد. اما این نقشه راه اساس هر کسب و کاری را تشکیل می دهند و هیچ کسب و کاری بدون مشخص کردن آنها نمی تواند مدت زیادی در بازار دوام بیاورد. برنامه استراتژیک به منزله زیرساخت های یک کسب و کار است، وجودش سبب ثبات و دوام کسب و کار  می شود و عدم وجودش هم منجر به آن می شود که در مواقع بحرانی کسب و کارها مسیر خود را گم کنند و حتی با شکست مواجه شوند.
استفاده از یک مدل ارزیابی بومی به شرکت ها کمک می کند با توجه به فرهنگ و قوانین محلی، عملکرد خود را بهبود ببخشند و با استفاده از بهترین روش ها و استراتژی ها در کسب و کار خود موفقیت بیشتری داشته باشند. 

امکانات متنوع برای نیازهای متفاوت

برای درخواست مشاوره تدوین/ بازنگری برنامه استراتژیک کلیک کنید!

پاسخی جامع به نیازهای شما

شناخت نقاط قوت و ضعف داخلی سازمان

تدوین استراتژی به سازمان این امکان را می‌دهد که نقاط قوت و ضعف‌های داخلی خود را به دقت شناسایی کرده و بر اساس آنها برنامه‌ریزی کند. با شناخت نقاط قوت، سازمان می‌تواند بر آن¬ها سرمایه‌گذاری کرده و با ضعف‌ها مقابله نماید.

شناسایی فرصت‌ها و تهدیدهای محیطی

تدوین استراتژی به سازمان این اجازه را می‌دهد تا فرصت‌ها و تهدیدهای محیطی خود را بیابد و از آنها بهره‌برداری و یا با آن¬ها مقابله کند. با شناخت فرصت‌ها، سازمان می‌تواند استراتژی‌هایی برای بهره‌برداری حداکثری از آن¬ها تدوین کند و تهدیدها را پیش‌بینی کرده و در برابر آن¬ها مقاومت نماید

بهره‌وری بیشتر از منابع مالی و انسانی

تدوین استراتژی با بهینه‌سازی استفاده از منابع مالی و انسانی، به سازمان امکان می‌دهد که هزینه‌ها را کاهش دهد و بهره‌وری را افزایش دهد. این امر به مدیران این امکان را می‌دهد تا سرمایه‌گذاری‌های صحیح در منابع انسانی و مالی انجام دهند.

افزایش انعطاف‌پذیری در مواجهه با تغییرات

استراتژی‌های تدوین شده به سازمان انعطاف‌پذیری می‌دهند تا در مواجهه با تغییرات محیطی و بازاری، به سرعت واکنش نشان دهد و به راحتی به جدیدترین شرایط و تغییرات سازگاری یابد

ارتقاء تعامل با مشتریان و ارائه خدمات بهتر

تدوین استراتژی با شناخت عمیق از نیازها و انتظارات مشتریان، به سازمان این امکان را می‌دهد تا خدمات و محصولات خود را بر اساس نیازهای مشتریان بهبود داده و تعاملات موثرتری با آنها داشته باشد.

رشد پایدار و بلندمدت سازمان

تدوین استراتژی باعث پیشبرد سازمان به سمت رشد بلندمدت و پایدار می‌شود و امکان بهره‌برداری از فرصت‌های رقابتی و دستیابی به عملکرد مالی و سازمانی پایدار را فراهم می‌کند، همچنین با تناسب با نیازهای مشتریان، سازمان قابلیت رقابت و ارزش افزوده مداوم را در بازار تضمین می‌کند.

دسترسی های مفید برای شروع هرچه سریعتر

شرکت یسناپارس از سال 1383 با هدف اثرگذاری و بهبود کیفیت مدیریت سازمانی کسب‌وکارهای مختلف شروع به فعالیت کرد و اکنون با نزدیک به 20 سال تجربه، در حوزه مدیریت عملکرد، مدیریت استراتژیک، مدیریت منابع انسانی، مدیریت پروژه و مدیریت فرآیندها در گستره ایران بزرگ به ارائه راهکارهای نوین مشغول است.

با همراهی یک متخصص مدیریت عملکرد، خدمات طراحی مدل ارزیابی عملکرد را مرور  نموده و سؤالات و  درخواست های خود را مطرح نمایید.

با یکی از اعضای تیم فروش ما در خصوص دریافت پیشنهاد فنی، زمانبندی  و مبلغ استقرار نرم افزار مذاکره نمایید.

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن

فرم درخواست مشاوره خدمات تدوین/ بازنگری برنامه استراتژیک

جهت درخواست مشاوره خدمات، فرم زیر را تکمیل نمائید.