جستجو
  • فروشگاه
  • تماس‌با‌ما
  • دمومحصولات
  • سوالات‌متداول
× Send

نرم افزار مدیریت استراژیک تسما

ابزاری برای اینکه استراتژی ها روی کاغذ نماند و کلیه اقدامات و فعالیت های سازمان در مسیر تحقق اهداف قرار گیرد.

نرم افزار مدیریت استراتژیک تسما با قابلیت های متنوعی که در جاری سازی استراتژی های سازمانی پیش بینی نموده، چالش های متعددی که باعث می شوند استراتژی ها روی کاغذ بمانند و عملیاتی نشوند را پاسخ داده است.
توسط این نرم افزار ابتدا برنامه استراتژیک خود را با هر مدلی که طراحی شده تعریف کنید و سپس با ورود اطلاعات و داده های مربوط به برنامه های عملیاتی و شاخص های استراتژیک توسط متولیان تعریف شده، وضعیت تحقق هر یک از اهداف سازمان را در لحظه مشاهده نموده و در کوتاهترین زمان ممکن توسط گزارشات و داشبوردهای نرم افزار انحرافات موجود را شناسایی نمایید.

امکانات متنوع برای نیازهای متفاوت

برای درخواست نسخه دموی نرم افزار مدیریت استراتژیک تسما کلیک کنید!

پاسخی جامع به نیازهای شما

 توسط  نرم‌افزار مدیریت استراتژیک تسما، مدیران قادر خواهند بود بودجه مورد نیاز تحقق اهداف را به درستی برآورد نموده و بر وضعیت هزینه‌های انجام شده  در برنامه‌های  عملیاتی و پروژه‌های سازمان نظارت داشته باشند. این نرم‌افزار بدون هیچ‌گونه محدودیتی امکان عملیاتی نمودن کلیه برنامه‌های استراتژیک تدوین شده با مدل‌های علمی و مرسوم را دارد.

انعطاف در تعریف برنامه استراتژیک

با تعریف برچسب های دلخواه به ازای هر یک از سطوح برنامه استراتژیک، بدون هیچ محدودیتی به صورت درختی منظرهای استراتژیک، اهداف کلان، اهداف خرد و برنامه های عملیاتی را تعریف نمایید.

تعیین درجه اهمیت اهداف و برنامه ها

اولویت های سازمانی خود را با تعیین وزن هر یک از عناصر درخت برنامه استراتژیک تعیین نموده و وضعیت پیشرفت برنامه را با در نظر گرفتن اولویت های تعیین شده رصد نمایید.

 نیاز و خواسته مشتری همواره در صدر اولویت‌ها

پیشرفت برنامه استراتژیک را با ارزیابی وضعیت پیشرفت فیزیکی، پیشرفت زمانی، پیشرفت ریالی برنامه ها و پروژه ها رصد کرده و بر وضعیت کارکرد مدیران و مجریان پروژه ها نظارت داشته باشید.

مدیریت بودجه و هزینه های استراتژیک

سقف بودجه هر یک از برنامه های عملیاتی را در سرفصل های مالی مورد نظر تعیین و با ثبت هزینه های صرف شده هر یک از فعالیت ها، میزان انحراف بودجه را در لحظه رصد نمایید.

ارزیابی شاخص های استراتژیک

شاخص های استراتژیکی که وضعیت تحقق هر یک از اهداف را مشخص می کنند را تعریف و به صورت دوره ای با ارزیابی آنها میزان تحقق اهداف را اندازه گیری نمایید.

دریافت گزارشات استراتژیک

به تعداد زیادی گزارش مدیریتی حاوی جداول و نمودارهای گرافیکی با قابلیت فیلتر نمودن عناصر گزارش را جهت تحلیل وضعیت اجرای استراتژی های سازمانی دسترسی داشته باشید.

دسترسی های مفید برای شروع هرچه سریعتر

شرکت یسناپارس از سال 1383 با هدف اثرگذاری و بهبود کیفیت مدیریت سازمانی کسب‌وکارهای مختلف شروع به فعالیت کرد و اکنون با نزدیک به 20 سال تجربه، در حوزه مدیریت عملکرد، مدیریت استراتژیک، مدیریت منابع انسانی، مدیریت پروژه و مدیریت فرآیندها در گستره ایران بزرگ به ارائه راهکارهای نوین مشغول است.

مشاهده دموی آنلاین نرم افزار به همراه مشاور متخصص و پاسخ به سوالات و درخواست های شما.

انطباق نیاز های خود با ویژگی ها و مزیت های نرم افزار مدیریت استراتژیک تسما با مشاهده تور نمایشی نرم افزار

مذاکره با یکی از اعضای تیم فروش در خصوص دریافت پیشنهاد فنی، زمانبندی و مبلغ استقرار نرم افزار

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن

فرم درخواست دمو نرم افزار مدیریت استراتژیک تسما

برای دریافت دموی محصول لطفا فرم زیر را تکمیل نمائید.