جستجو
  • فروشگاه
  • تماس‌با‌ما
  • دمومحصولات
  • سوالات‌متداول
× Send

نرم افزار مدیریت عملکرد سازمانی تسما

ابزاری منعطف برای پایش عملکرد کلی سازمان و هر یک از واحدهای تابعه آن بدون محدودیت در مدل ارزیابی و نوع کسب و کار

نرم افزار مدیریت عملکرد سازمانی تسما با قابلیت های متنوعی که طراحی انواع فرم ها و فرایندهای ارزیابی عملکرد پیش بینی نموده، قادر است انواع مدل های ارزیابی عملکرد عمومی از قبیل BSC، EFQM، OKR، TQM و … یا مدل ارزیابی بومی مورد نظر را بدون محدودیت در نوع کسب و کار سازمان ها به صورت کاملاً منعطف عملیاتی نماید.
توسط این نرم افزار ابتدا فرم های ارزیابی عملکرد مورد نظر را بر اساس مدل مربوطه تعریف کنید و سپس سناریوی ارزیابی را با تعریف فرایندهای ارزیابی تعیین نموده و پس از آن با گردآوری داده ها و مستندات عملکردی هر یک از شاخص ها از بانکهای اطلاعاتی یا کاربران تعریف شده و اعتبار سنجی آن در چند مرحله وضعیت عملکرد سازمان و واحدهای تابعه آن را ارزیابی و نقاط قوت و ضعف عملکردی را با بالاترین دقت ممکن شناسایی نمایید.

پخش ویدیو
امکانات متنوع برای نیازهای متفاوت

برای درخواست نسخه دموی نرم افزار مدیریت عملکرد سازمانی تسما کلیک کنید!

پاسخی جامع به نیازهای شما

شرکت یسناپارس از سال 1383 با هدف اثرگذاری و بهبود کیفیت مدیریت سازمانی کسب‌وکارهای مختلف شروع به فعالیت کرد و اکنون با نزدیک به 20 سال تجربه، در حوزه مدیریت عملکرد، مدیریت استراتژیک، مدیریت منابع انسانی، مدیریت پروژه و مدیریت فرآیندها در گستره ایران بزرگ به ارائه راهکارهای نوین مشغول است.

انعطاف در تعریف فرم های ارزیابی

فرم های ارزیابی را با تعریف شناسنامه محورها، شاخص ها، زیر شاخص ها و داده های عملکردی و تعیین اوزان و روابط آنها و دسترسی به تنظیمات متنوع در نمایش عناصر فرم برای کاربران ایجاد نمایید.

تعیین سناریوی ارزیابی عملکرد

شیوه گردآوری اطلاعات و مستندات هر یک از شاخص ها و داده های فرم ارزیابی، مراحل اعتبار سنجی اطلاعات گردآوری شده توسط ارزیابان، زمان بندی مراحل ارزیابی و سایر تنظیمات کاربردی جهت اجرای سناریوی مورد نظر را تعیین نمایید.

تنوع در شیوه گردآوری داده های عملکردی

به سادگی مشخص کنید که هر یک از داده های عملکردی را از چه منبعی گردآوری خواهید کرد. از بانک های اطلاعاتی، از کانونهای ارزیابی، از واحدهای مسئول یا از خود ارزیابی شوندگان.

اعتبارسنجی چند مرحله ای داده ها

داده های عملکردی خام گردآوری شده از منابع مختلف، نیاز به بررسی و اعتبار سنجی دارند، با تعریف فرایندهای ارزیابی داده ها و مستندات عملکردی را توسط افراد صلاحیت دار در چند مرحله اعتبار سنجی کنید.

نظارت بر حسن اجرای فرایند ارزیابی

مسئول ارزیابی می بایست مطمئن شود تا فرایندهای ارزیابی مطابق برنامه به طور دقیق اجرا می شود. با ابزارهای متنوع ارائه شده بر وضعیت پیشرفت هر یک از فرایندهای ارزیابی نظارت کنید.

گزارشات عملکردی متنوع تحلیلی

پس از اعتبار سنجی اطلاعات عملکردی، نتایج ارزیابی را توسط گزارشات تحلیلی متنوع با فیلتر نمودن فیلدهای مورد نظر در اختیار ارزیابی شوندگان و سایر مدیران و تصمیم گیران سازمان با اعمال سطوح دسترسی قرار دهید.

دسترسی های مفید برای شروع هرچه سریعتر

شرکت یسناپارس از سال 1383 با هدف اثرگذاری و بهبود کیفیت مدیریت سازمانی کسب‌وکارهای مختلف شروع به فعالیت کرد و اکنون با نزدیک به 20 سال تجربه، در حوزه مدیریت عملکرد، مدیریت استراتژیک، مدیریت منابع انسانی، مدیریت پروژه و مدیریت فرآیندها در گستره ایران بزرگ به ارائه راهکارهای نوین مشغول است.

مشاهده دموی آنلاین نرم افزار به همراه مشاور متخصص و پاسخ به سوالات و درخواست های شما.

انطباق نیاز های خود با ویژگی ها و مزیت های نرم افزار مدیریت عملکرد سازمانی با مشاهده تور نمایشی نرم افزار

مذاکره با یکی از اعضای تیم فروش در خصوص دریافت پیشنهاد فنی، زمانبندی و مبلغ استقرار نرم افزار

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن

فرم درخواست دمو نرم افزار مدیریت عملکرد سازمانی تسما

برای دریافت دموی محصول لطفا فرم زیر را تکمیل نمائید.