جستجو
  • فروشگاه
  • تماس‌با‌ما
  • دمومحصولات
  • سوالات‌متداول
× Send

پروژه استقرار نظام مدیریت عملکرد سازمانی و کارکنان در شرکت زغال سنگ پروده طبس

استقرار نظام مدیریت عملکرد سازمانی و کارکنان یکی از دغدغه‌های مهم مدیران هر سازمان است. شرکت زغال سنگ پروده طبس نیز برای استقرار این نظام در سازمان خود دقت و ریزبینی خاصی را به خرج داده و شرکت یسنا پارس را برای استقرار این نظام انتخاب کرده است. تصاویری که مشاهده می‌کنید مربوط به سمینار آموزشی و پروژه مدیریت عملکرد سازمانی و کارکنان شرکت زغال سنگ پروده طبس می‌باشد. در این پروژه مدل بومی ارزیابی شرکت زغال سنگ پروده طبس بر اساس مدل‌های معتبر علمی، برنامه استراتژیک و نظرات مدیران تهیه و شاخص‌های ارزیابی عملکرد در سطح سازمانی، واحدها و کارکنان تدوین گردید.

استقرار نظام مدیریت عملکرد سازمانی و کارکنان یکی از دغدغه‌های مهم مدیران هر سازمان است. شرکت زغال سنگ پروده طبس نیز برای استقرار این نظام در سازمان خود دقت و ریزبینی خاصی را به خرج داده و شرکت یسنا پارس را برای استقرار این نظام انتخاب کرده است. تصاویری که مشاهده می‌کنید مربوط به سمینار آموزشی و پروژه مدیریت عملکرد سازمانی و کارکنان شرکت زغال سنگ پروده طبس می‌باشد. در این پروژه مدل بومی ارزیابی شرکت زغال سنگ پروده طبس بر اساس مدل‌های معتبر علمی، برنامه استراتژیک و نظرات مدیران تهیه و شاخص‌های ارزیابی عملکرد در سطح سازمانی، واحدها و کارکنان تدوین گردید.

اخبار پیشنهادی برای مطالعه بیشتر

به گزارش روابط عمومی شرکت دانش بنیان یسناپارس، به مناسبت فرا رسیدن ولادت حضرت علی (ع)، روز مرد و مقام پدر مراسمی در شرکت یسناپارس، با حضور مدیرعامل و اعضا محترم شرکت برگزار شد.
همزمان با سالروز میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و به مناسبت روز زن مراسم تجلیل از بانوان شرکت یسناپارس توسط مدیرعامل واعضا شرکت برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت یسنا پارس، در راستای تعامل آموزشی و اعطای مجوز مهارت‌آموزی در محیط کار واقعی نشستی در دفتر مرکزی شرکت، باحضور جناب آقای ابوالفضل خبازی، معاون محترم آموزش پژوهش و برنامه ریزی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان رضوی_ جناب آقای حسن اکرامیان رئیس مرکز مهارت‌های پیشرفته ارم_ سرکار خانم مریم مشایخان، رئیس مرکز خواهران نجمه مشهد و کارشناسان آموزشی صورت گرفت.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از آخرین اخبار و اطلاعات یسناپارس مطلع شوید!

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن